Motivace

1. března 2014 v 11:13 | Monster.
Ahoj.Asi si říkáte, že jsem tu teď asi tak dva dny nebyla, takže bych se opět chtěla omluvit, ale opravdu mi není dobře a nenapadalo mě moc článků...Znáte to:Když se mi udělá najednou dobře, jsem půl dne na notebooku.Projížděla jsem různé webové stránky, když jsem na facebooku narazila na jeden status,ve kterém byl odkaz na ask.fm jedné holky, a bylo u toho napsáno "Takovou k*ávu jsem ještě neviděla".A to bych nebyla já, kdyby mě to nezajímalo :D Rozklikla jsem odkaz na její ask a zjistila jsem,že ji vlastně znám.Je to Luny.
Vždycky jsem na ni měla negativní názor.Zdála se mi namyšlená...Kdysi.Patří k těm známým z asku.Jenže když jsem se podívala na pár jejich odpovědí, zjistila jsem, že hubne, taky že to nevzdává a má tam pár typů jak na to.. :) Začalo mě to zajímat.Začala jsem se dívat na její videoodpovědi,kde odpovídá na haty a obdivovala jsem ji, jak se s tím tak dokáže vypořádat.Najednou mi přišla sympatická-a já ji začala mít ráda. :D :)
Řídím se tím, co tam píše, jak radí, zhubla opravdu hodně a snaží se motivovat.Je to opravdu fajn holka.
Tím chci oznámit, že hned, jak budu zdravá, začínám cvičit, ikdyž jsem hubená! :D Mám okolo 40 kilo, ale cvičení je dobré vždycky. :) Sice už jsem jednou jela 30 denní výzvu,ale skončila jsem v půlce. :D Nevadí,no :D Začnu znovu. :) Potom si sem dám přehled,jak a co vše budu dělat. :)
Jinak,její ask: http://ask.fm/KristeNL1
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama