Leden 2014

Náběr AFFILIATES!

30. ledna 2014 v 16:52 | Monster.
Dělám náběr Affs. :) Pište do komentářů:
1.Vaši přezdívku
2.Blog
3.Proč zrovna můj blog
4.Jak často byste obíhali
5.O čem máte blog

PRAVIDLA
1.Obíhat aspoň 3x do týdne
2.Obíhání=psaní komentářů

Já bych dělala to samé :) Budu ráda za všechny! :33

Monster.

(ne)Pololetí

30. ledna 2014 v 16:44 | Monster.
Zase jsem tu s dalším článkem :).
Není možné,že už to je pryč.Celé pololetí.Pro mě to bylo nejhezčí pololetí vůbec...jsem první rok na nové školy,takže to pro mě znamenalo hodně věcí-noví kamarádi,známosti,zábava... :) A už je to za náma.
Vysvědčení.Pro mě bylo příjemné.Mám jedničky a dvojky,co si budeme povídat,šestá třída je lehká. :D Takže mám radost:)
A čekají nás prázdniny!A ani to,že je to jeden den,mi to nezkazí :D
A celý den skončil větou naší třídní:
"Únor,březen,duben,květen a červen.Pět měsíců.Ani se nenadějete a u uběhne to jako voda.Bude léto.Určitě to pro všechny bude oddych.A pak?Jedeme znovu."
A u vás byl úspěch,nebo neúspěch? :)

Ask.fm(vzhled)

29. ledna 2014 v 15:35 | Monster.
Znáte internetovou síť ask.fm?Myslím,že ano :)
Varování,pokud ask nemáte a nechcete si ho založit,tento článek není přesně pro vás. :)
VZHLEDY
Tak jsem se podívala na různé vzhledy na ask,a ty,co se mi líbily,vám sem dávám.Jaký se vám líbí nejvíc? :)
Zdroj:Google

30 denní výzva

29. ledna 2014 v 14:00 | Monster.
Asi nevím,do čeho se chci pustit.
Určitě jste už všichni slyšeli o 30 denní výzvě.:) Jde o cvičení,každý den několik dřepů a pár dnů je tam i odpočinek.Je to na celý měsíc..Ještě jsem to nikdy nezkoušela.Proto se docela těším..Nevím,jestli to zvládnu a nevzdám to..nesmím! :D Chtěla bych začít v únoru(v sobotu,prvního února) a jelikož má tento měsíc 28 dní,tak se mi to protáhne i na březen.A pokud neuvidím změnu,protáhnu to i na březen . :D
Neříkám,že chci nějak absolutně zkubnout,myslím,že o sobě můžu říct,že nejsem tlustá.Ale beru to jako zábavu. :D
Už jste to někdy zkoušeli?Prosím,napište do komentů co si o tom myslíte. :)
Děkuju :3
A tady je můj přehled:

Harry Potter aneb film pro každou generaci

28. ledna 2014 v 13:48 | Monster.
Nadpis říká všechno :).
Určitě víte,že na Nově teď každý večer běží díl Harryho Pottera.
Jak tento film působí na mě?
Já mám Harryho ráda už pěkně dlouho dobu.Už v první třídě jsem ho měla ráda. :) Mám ráda fantasy,tím si u mě šplhl :D Asi ve třetí třídě jsem začala číst i knížky-ale moc mě to nebavilo.Na Vánoce jsem jednou dostala knížky-první dva díly.Asi po roku jsem se do nich konečně podívala.A objevila jsem něco úžasného .. :3
Harry Potter mě od té doby moc baví.Dokázala bych se na díly dívat několikrát po sobě,vlastně je i znám nazpaměť.Vždycky si přečtu knížku a potom se podívám na flm.Teď čtu šestý díl-Harry Potter a Princ Dvojí Krve.
Jak říkám,je to pro všechny generace.Baví to mou babičku,taťku i mě. :)

Zimní povídka

28. ledna 2014 v 13:35 | Monster.
Můžete si zapnout:Skyscraper-Demi Lovato

Dívka se procházela po zasněžené cestě a její cíl byl jediný-Být už konečně doma v teple.Ruce v kapsách měla omrzlé,přesto,že na nich měla rukavice.Mrzly jí uši,přesto,že na nich měla čepici.Snažila se ten chlad utišit sluchátkama v uších a přijít na jiné myšlenky,než na toto počasí.Další silný proud větru proti ní.Skláněla hlavu.Najednou se zastavila.Vypadalo to,jako by její pozornost upoutaly špičky nohou.Rozhlédla se okolo sebe.Tady to místo se k jejímu srdci vázalo už tři roky.Přešla ke stromu po její pravici.Hřebíkami přibitý papír si pamatovala,jako by to bylo včera.Vidělala svou ruku z kapsy a přejela ní po papírku.Naskytl se jí pohled na její nejcennější vzpomínku.Pomalu ruku zdělávala z obrázku.Pořádně se na něho podívala.Z obrázku na ni koukala se zářivým úsměvem dvojice.Kluk se zářivým úsměvem a nataženou rukou,ve které držel foťák,kterým fotil tuto fotku.Vedle něj holka,zamilovaně ho objímala okolo ramen a usmívala se do fotoaparátu.Okolo byl sníh a cesta,na které teď dívka pozorující fotku stála.Poznala na ní sebe.Poznala na ní Joshe.A už to tu bylo znovu.Jedna slza jí sklouzla po obličeji.A za ní druhá.Ještě před třemi lety byla nejšťastnější holkou pod sluncem.Tato fotka byla přesně před třemi lety pořízena.Pod obrázkem jí a jejího nejlepšího kamaráda,byl kousek papírku se vzkazem:"Nejlepší kamarádi navždy.2003-Napořád." Vzpomněla si,jak to napsala s Joshem.Na Štědrý den.Ten je za týden..Už třetím rokem bez něho.Tragická nehoda dva dny před Vánocemi,když měl automobilní nehodu změnila vše..Zemřel.Naposledy ho viděla při pořizování této fotky.Potom ji přidělala i se vzkazem,který spolu napsali na tento strom."Ale..Nejlepší kamarádi navždy."Řekla si potichu.Pohled jí sklouzl na místo,kde byl velký kámen pod tímto stromem.Na ten mu každý den Štědrého večera zapalovala svíčku.Navždy.Nikdy na tebe nezapomenu.

Tutoriál-Jak udělat spirálu

28. ledna 2014 v 13:11 | Monster.
Program:Photoscape
Google:Spirála PNG
Warning:Nekopírovat!
1.
Na PhotoScape si zvolte"Sloučit fotku do jedné"

2.Přetáhněte dva stejné obrázky a zvolte"Upravit"
3.Na levý obrázek si dejte stáhnutou spirálu(png) a klikněte na "Sloučit fotku s objekty"
4.Pomocí tlačítka "Clone Stamp" klikněte na levou spirálu a obkreslujte ji na pravý obrázek.
5.Pravý obrázek ořízněte,a je hotovo! :)
Snad vám to pomohlo a ráda bych si přečetla vaše názory v komentářích :)


Nadpis není třeba

28. ledna 2014 v 11:43 | Me.
Vítám vás všechny na mém novém blogu.Založila jsem si ho,protože se ve volném čase nudím,a můžu sem psát.Taky sem budu psát mé úvahy,názory,pocity,něco,co mě baví .. a možná i povídky. :) Doufám,že se vám na tomto blogu bude líbit.Je mi 12 let,proto neslibuji nic velkého...Ale miluji psaní,a myslím,že by to mohlo šlapat. :)
Děkuji všem,co na tento blog zavítají...